GittiGidiyor

GittiGidiyor mobil uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.7MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma GittiGidiyor
GittiGidiyor.com üzerinden gerçekleştirebileceğiniz her türlü işlemi bu uygulama ile artık cep telefonunuzla gerçekleştirebileceksiniz.
   Artıkık internet alışverişlerinizi cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabileceksiniz.GittiGidiyor mobil uygulaması bilgisayarınız yanınızda olmasa bile internetten alışveriş yapailmenizi mümkün kılıyor.

   Katıldığınız açık artırmaları işte, okulda, yolda kısacası her an her yerde mobil olarak takip edebilir, tekliflerinizi sunabilir hatta anlık iletiler sayesinde teklifinizin üzerine çıkan bir teklif yapılırsa anında haberdar olabilirsiniz.

   Ayrıca GittiGidiyor mobil uygulaması ile satış yapmanız da oldukça kolay.Satmak istediğiniz ürün ne olursa olsun anında cep telefonunuzla fotoğrafını çekerek Hemen AL fiyatıyla veya açık arttırma yoluyla hemen satışa çıkartabilirsiniz.

   Tüm bunların yanında bu uygulama sizlere alışveriş sürecini de takip etme imkanı sunuyor.Satıcılara puan verebilir, ürünler hakkında yorumlarınızı sunabilir, gelen ürünleri onaylayabilirsiniz.Ve tabiki mesajlarınızı da kontrol etmeniz mümkün olacak.

   Ödeme yaparken her seferinde  tekrar tekrar kredi kartı bilgileri girmek istemiyorsanız sistemin kredi kartı numaranızı kaydetmenizi sağlayabilir ve ödemelerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
GittiGidiyor indir
DİĞER SÜRÜMLER